user_mobilelogo

Zachęcamy do nawiązania współpracy architektów , projektantów oraz firmy związane z dekoracją, wykończeniem wnętrz w Szczecinie  i nie tylko . Z jednej strony służymy fachową pomocą i doradztwem a z drugiej jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi, które są dla nas zawsze cenne. Współpraca taka rodzi tylko  korzyści dla  obu stron. Jesteśmy elastyczni , kreatywni i zaangażowani w każdy projekt - chętnie spotkamy się i przedstawimy korzyści współpracy.

Jednym z ważniejszych kierunków rozwoju naszej firmy jest sprzedaż Karniszy Systemowych światowego  potętata FORESTGRUP którego jestesmy przedstawicielem w Szczecinie i na rynku zachodniopomorskim .W swej ofercie posiadamy systemy złożone na wymiar jaki i komponęty do samodzielnego składania.

Ofertę współpracy kierujemy rownież do branży styczniowej  - gdzie w latach 2000-2009  po przejsciu szkolenia stałem sie fachowcem w  nietypowych rozwiązaniach   rolet na okna w sterówkach  Stoczni Szczecińskiej i Stoczni Gdańskiej. Do dziś wiekszość statków produkowanych w tym czasie pływa z roletami wyprodukowami i zamontowanymi przez moją osobę. W ofercie mamy tkaniny trudnopalne i niepalne posiadające wszelkie potrzebne atesty,rozpraszające promienie słoneczne jak i całkowicie zaciemniające.

 

Współpracujemy z takimi firmami jak:

Forest http://www.forestpolska.com

Besta http://besta.wroc.pl/

Marcin dekor http://marcindekor.com.pl/

Bamarpol http://www.bamar.pl/

Dormax http://dormaxdesign.pl/