user_mobilelogo

Żaluzje aluminiowe

 

Żaluzje aluminiowe 16 mm

 

Jest to ekskluzywna odmiana żaluzji aluminiowych. Doskonale nadaje się do zastosowania we wszelkiego typu wnętrzach - salonach, kuchniach czy łazienkach. Filigranowe lamele (poziome listki) nadają osłonom wyrafinowego charakteru sprawiając uczucie lekkości.

Żaluzje aluminiowe 16 mm mogą być wykonane w systemie standard - z widoczną belką górną i mechanizmem (sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła i sznurka), jak również w systemie Venus, w którym mechanizm wraz belką górną jest schowany za maskownicą, gdzie sterowanie odbywa się przy pomocy łańcuszka. Żaluzje 16 mm w systemie Venus sprawiają wrażenie "zintegrowanych" z oknem, co bardzo pozytywnie wpływa na ich wygląd.

 

Żaluzje aluminiowe 25 mm

 

Żaluzje aluminiowe o szerokości lamel (poziomych listew) 25 mm to wciąż jeden z najbardziej popularnych systemów osłon okiennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogatą kolorystykę żaluzji (również kolory drewnopodobne) jak również  3 różne typy mechanizmów:


1) Żaluzje aluminiowe V13 - z belką górną 25x25 mm - jest to prawdopodobnie najbardziej popularny system żaluzji na świecie, sterowanie żaluzją odbywa się przy pomocy sznurka (podnoszenie i opuszczanie) oraz pokrętła (regulacja kąta nachylenia lamel). W przypadku tego systemu maksymalna powierzchnia możliwa do przysłonięcia to 5,5 m2. Opcjonalnie żaluzje można wyposażyć w prowadzenie boczne, dzięki czemu żaluzje są przez cały czas utrzymywane w pozycji równoległej do okna, co jest szczególnie polecane do okien uchylnych.W przypadku systemu V13 istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego, sterowanie odbywa się wówczas przy pomocy pilota lub włącznika ściennego.

3) Żaluzje aluminiowe Venus - sterowanie żaluzją odbywa się przy pomocy łańcuszka z niezawodnym mechanizmem samohamującym, zaś belka górna jest schowana za maskownicą, przez co żaluzje sprawiają wrażenie "zintegrowanych" z oknem.

4) Żaluzje aluminiowe monomagic - w którym podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą sznurka schowanego w środek pokrętła, które z kolei służy do regulacji kąta nachylenia lamel oraz opuszczania żaluzji.  

 

Żaluzje aluminiowe 50 mm

 

Żaluzje aluminiowe 50 mm to idealna propozycja do nowoczesnych wnętrz. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego mechanizmu żaluzje można wykorzystać do przysłonięcia większych powierzchni, nawet do 12m2. Sterowanie odbywa się przy pomocy sznurków. Ponadto istnieje możliwość zastosowania napędu eletkrycznego, dzięki czemu sterowanie żaluzją może odbywać się za pośrednictwem pilota lub przełącznika. Zaluzje 50 mm można zastosować do instalacji inteligietnego domu.