user_mobilelogo

Żaluzje drewniane 

Żaluzje drewniane jak i bambusowa produkowane przez firmę NoBis to idealny, nowoczesny rodzaj zasłonięcia okien. Dzięki tej formie dekoracji okna w pomieszczeniu możemy regulować ilość nasłonecznienia. Żaluzje drewniane mogą służyć jako dekoracja odrębna lub uzupełniać dekorację wykonaną z tkaniny.

 

Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku wnętrza nabierają unikalnego charakteru. Każda żaluzja drewniana jest wykonywana ręcznie, przez wysoko wykwalifikowanych pracowników Firmy NoBis pod indywidualne zlecenie. Każdy klient może być pewien, że jego zlecenie na żaluzje drewniane, podobnie jak na każdy asortyment naszej firmy zostanie potraktowane priorytetowo, ze szczególnym naciskiem na jakość i najwyższej klasy materiał, z którego ma być wykonany.

 

W swojej ofercie posiadamy 2 rodzaje żaluzji drewnianych: Żaluzje drewniane o szerokości lamel (poziomych listków drewnianych) 25 mm oraz żaluzje drewniane o szerokości lamel 50 mm. Standardowo Żaluzje o szerokości 25mm wykonywane są na drabinkach sznurkowych, natomiast 50 mm na drabinkach tasmowych w pełnych kolorach.

 

Produkcja żaluzji odbywa się w Szczecinie na prawobrzeżu dzięki czemu zawsze istnieje możliwość naprawy czy dokupienia odpowiednich części zamiennych.